Soovin laenu

eurot
  • Tagatiseta laenud
  • Tagatisega laenud


Laenuandja Intress alates
Tagatisega Ärilaen logo %
Tagatisega ALG Liising logo 15%
Tagatisega Laen.ee logo 15.6%
Tagatisega AB Kreditex AS logo 16%
Tagatisega OÜ Trimo Investments logo 18%
Tagatisega Autopant OÜ logo 22.8%
Tagatisega Laenukeskus logo 30%
Tagatisega Autolaenud.ee OÜ logo 35%
Tagatisega Aasta Autolaen OÜ logo 36%
Tagatiseta Laen.ee logo 34.1%
Tagatiseta Credit24 logo 46.3%
Meie laenupakkumiste tabelis on laenuandjad järjestatud krediidi kulukuse määra (KKM) järgi. KKM arvutamisel arvestatakse kõigi teadaolevate kuludega, sealhulgas intressikulu ja muude laenuga seotud kuludega, mida tarbija tasuma peab (näiteks lepingutasu). Võrdse KKM väärtuse puhul toimub laenuandjate lisasorteerimine tähestiku järgi.

Lühidalt meist

Laenukalkulaator.ee projekti eesmärgiks on anda Eesti tarbijaile võimalus leida soodsaima laenu kinnisvara tagatisel või kiirlaenu, sõltuvalt soovitavast laenusummast. Laenupakkumiste võrdlemise peamiseks kriteeriumiks on krediidi kulukuse määr, kuna see on kõige objektiivsem näitaja laenude võrdlemisel. Meie pakkumiste tabelis kasutatud andmed on võetud laenuandjate kodulehtedelt. Kui olete märganud, et meie veebilehel esitatud andmed on valed, andke meile sellest kindlasti teada e-posti aadressil info@laenukalkulaator.ee ning me viime vajalikud parandused sisse mõne tööpäeva jooksul.

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne laenu taotlemist mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge abiinfoga ning vajadusel pidage nõu laenuspetsialistiga.

Teised projektid

© 2020 Laenukalkulaator.ee. Kõik õigused kaitstud.